Sada náradia v kufri - 187 ks.

Súprava štandardných bitov, zásuviek, kľúčov, skrutkovačov atď. V praktickom prípade bude užitočná v každej domácnosti a dielni, a to ako pre profesionálov, tak pre amatérov. Univerzálna súprava pozostávajúca z 187 prvkov najbežnejších nástavcov a nástavcov na uvoľnenie skrutiek robí ponúkaný set užitočným v každej domácnosti a garáži.

More details

ZD-381
Nový produkt

85,00 €

Dostupnosť: SKLADOM

- +

Porovnať

 
Informácie

Špecifikácia:

  • Materiál náradia: oceľ c45 a Cr-V chróm-vanád
  • Rozmery kufra: (výš/šír/dlž): 50 / 36,58 / 18 cm
  • Max. výška s rukoväťou: 100 cm 
  • Hmotnosť súpravy: 11,75 kg  

Kufor ma zámok na kľúč, vďaka ktorému zaistíte bezpečnosť pred deťmi, okolostojacimi a pred náhodným otvorením. Vysokokvalitná oceľ, z ktorej sa vyrábajú nástroje, vám zaručuje dlhoročnú a bezproblémovú prevádzku! Každý nástroj má navyše ergonomický tvar a rukoväte sú zakončené protišmykovým materiálom, ktorý umožňuje bezpečne držať náradie.

Kufor je vybavený teleskopickou výsuvnou rukoväťou s dvojstupňovým nastavením, vďaka ktorej môžete nastaviť výšku. Dve kolesá uľahčujú prepravu kufra. Kompaktná veľkosť umožňuje nosiť kufor v kufri auta bez toho, aby zaberal veľa miesta.

Náradie je umiestnené v štyroch praktických zásuvkách, vďaka ktorým má každý prvok sady svoje vlastné jedinečné miesto, ktoré vám umožňuje udržiavať poriadok a uľahčuje rýchle vyhľadanie daného kľúča. 

ďalšie produkty v tejto kategórií.

Porovnať 0

No products

To be determined Doprava
0,00 € Spolu

Check out

www.zahradadielna.sk